Новини

Новий вебсайт SQE 202116 липня 2021 року Державна служба якості освіти України та її 24 територіальних органи оновили офіційний вебсайт, що став відкритим, доступним, зрозумілим і сумісним з мобільною версією.

Меморандум ДСЯО АПДО 2021Державна служба якості освіти України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» підписали 14 липня 2021 року меморандум про співпрацю.

DenKonstKaverSeminar13 липня 2021 року Державною службою якості освіти України проведено онлайн-семінар з нагоди відзначення 25-ї річниці прийняття Основного Закону України.

Спікери заходу Юрій Телячій, Аліна Грищук презентували питання формування правової культури нашої держави, історію прийняття першої Української Конституції гетьмана Пилипа Орлика та провели паралелі з сучасністю.

Обговорено конституційно-правовий аспект реформування державної служби України. Фокус зроблено на імплементацію Закону України «Про державну службу». При цьому наслідком реформи має бути ефективна організація державної служби, яка б забезпечувала розвиток України відповідно до напрямів, встановлених Конституцією, як правової, соціальної, демократичної, держави, важливими завданнями у діяльності якої є забезпечення надання якісних послуг народові та служіння суспільним інтересам.

Семінар сприяв поширенню інформації про історію конституціоналізму, вихованню поваги до Основного Закону України.

Вступ 2021 строкиШановні вступники на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), у зв’язку з численними зверненнями на гарячі й консультативні лінії Вступної кампанії у 2021 році та розповсюдженням між вступниками і батьками інформації про те, мовбито реєстрація електронних кабінетів вступника завершується 13 липня, Державна служба якості освіти повідомляє: відповідно до Умов прийому реєстрація та робота кабінетів офіційно закінчується 30 вересня.

Перебіг Вступ 2021 SQEШановні вступники, активно відбувається перебіг Вступної кампанії 2021 року до закладів вищої освіти.

   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше