Перебіг Вступ 2021 SQEШановні вступники, активно відбувається перебіг Вступної кампанії 2021 року до закладів вищої освіти.

Державна служба якості освіти нагадує, що 1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів в системі подання заяв в електронній формі.

Цьогоріч подати заяви до закладів вищої освіти зможуть всі охочі вступники, які мають результати:

  • ЗНО для вступу на молодшого бакалавра, бакалавра або магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань;
  • ЄВІ для вступу на магістратуру;
  • ЄВІ та ЄФВВ для вступу на магістратуру спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Звертаємо увагу, що вступники, які мають попередній рівень освіти молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра та бакалавра або магістра (за наявності результатів ЗНО), теж мають змогу подати заяви в електронному вигляді на вступ до обраних закладів вищої освіти для навчання за скороченим строком або на старших курсах за рівнем бакалавра чи магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань.

У системі подання заяв в електронній формі спеціально розроблено три види електронного кабінету відповідно до категорії вступника, а також розміщені всі необхідні інформаційні матеріали й роз’яснення. Серед інформаційних матеріалів корисною буде інформація щодо документів для осіб, які мають спеціальні умови вступу.

Нагадуємо, Умовами прийому для здобуття вищої освіти визначено основні строки перебігу вступної кампанії для вступу:

  • на рівень бакалавра або магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань на основі повної загальної середньої освіти

Вступ 2021 Бакалавр SQE

  • на рівень магістра

Вступ 2021 Магістр SQE

Зверніть увагу, що для вступу на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра прийом заяв та документів «на бюджет» розпочинається 14 липня і закінчується о 18:00 год. 23 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 24 липня до 30 липня. Прийом заяв та документів цієї категорії «на контракт» заклади вищої освіти визначають строки самостійно.

Державна служба якості освіти рекомендує вступникам перед подачею заяви до обраного закладу освіти ознайомитись із Правилами прийому цього закладу, які розміщені:

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше