Вступ 2021 строкиШановні вступники на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), у зв’язку з численними зверненнями на гарячі й консультативні лінії Вступної кампанії у 2021 році та розповсюдженням між вступниками і батьками інформації про те, мовбито реєстрація електронних кабінетів вступника завершується 13 липня, Державна служба якості освіти повідомляє: відповідно до Умов прийому реєстрація та робота кабінетів офіційно закінчується 30 вересня.

Вступники, які планують вступати «на бюджет», мають встигнути зареєструвати електронний кабінет та подати заяви із зазначенням пріоритету до 23 липня 2021 року.

Детальну інформацію для вступників, як зареєструвати електронний кабінет і завантажити необхідні документи, викладено в інструкції та зручних відеороз’ясненнях у розділі «Інформаційні матеріали» системи подання заяв в електронній формі.

Державна служба якості освіти нагадує, що 13 липня 2021 року завершується складання вступних іспитів (для пільгових категорій) та творчих конкурсів для тих, хто планує вступати на бюджет.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше