Відеогалерея
25 червня 2021 року Державна служба якості освіти України у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провели вебінар «Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році».
Як відбувається інституційний аудит у школі? Як вивчатимуть освітнє середовище, роботу педагогів, систему оцінювання та управлінські процеси? Чи потрібно вчителям готуватись до візиту експерта на урок?
Інституційний аудит — нова процедура оцінювання освітньої діяльності школи. Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. Аудит є новою для України процедурою вивчення діяльності школи, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл. Його ідея – відійти від радянських перевірок шкіл, завдання яких було знайти проблеми. Аудит покликаний не карати, а підтримати школи та показати їм, як стати кращими. Це новий формат співпраці на місцевому та національному рівнях, який є запорукою майбутнього вдосконалення української освіти.
Інформаційний ресурс про якісну школу: https://qualityeducation.org.ua
«Якісна школа — це середовище, у якому дитина щаслива» — з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).
Інформаційний ресурс про якісну школу👉 https://qualityeducation.org.ua
Відеозапис вебінару «Як у школі розбудувати систему забезпечення якості освіти», який провів 03 лютого 2021 року Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України.