• slide_gromad
  • slide_gromad2

Звернення громадян

28 жовтня 2015 року набрали чинності зміни до Закону України «Про звернення громадян» від 02.07.2015 № 577-VIII щодо електронного звернення. Зокрема, відповідно до зміненої статті 5 цього Закону, звернення, що адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань, можуть бути надіслані з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Слід мати на увазі, що у письмовому зверненні, у тому числі у електронному, має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові громадянина, адреса, на яку заявник бажає отримати відповідь, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається».

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Форма електронного звернення

(прізвище, ім'я та по-батькові - для фізичних осіб, найменування організації, прізвище, ім'я та по-батькові представника організації - для юридичних осіб та об'єднань громадян, що не мають статусу юридичної особи, поштова адреса або електронна адреса, контактний телефон)

Електронне звернення

Прошу відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.07.2015 № 577-VII 

 

Відповідь прошу надати на E-mail: 

 

2020

Статистичні дані щодо звернень громадян за І квартал 2020 року

Статистичні дані щодо звернень громадян за ІІ квартал 2020 року

Статистичні дані щодо звернень громадян за ІІІ квартал 2020 року

 

2019

Статистичні дані щодо звернень громадян за І квартал 2019 року

Статистичні дані щодо звернень громадян за ІІ квартал 2019 року

Статистичні дані щодо звернень громадян за ІІІ квартал 2019 року

Статистичні дані щодо звернень громадян за ІV квартал 2019 року

 

 

 

   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше